Spier PS vin til kun 40 kr. og grovvalsede havregryn til 7,95 kr. - ugens bedste tilbud i Vemmelev

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Vemmelev og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen og Netto.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier PS vin til kun 40 kr.

DagliBrugsen tilbyder Spier PS vin fra Sydafrika til en fantastisk pris på kun 40 kr. pr. flaske. Før-prisen var 119,95 kr., så du sparer hele 79,95 kr. Dette tilbud gælder fra fredag den 24. april til torsdag den 7. maj.

Netto: Bell's grovvalsede havregryn til 7,95 kr.

Netto har et godt tilbud på Bell's grovvalsede havregryn til kun 7,95 kr. pr. pakke. Før-prisen var 12,95 kr., hvilket betyder, at du sparer 38%. Tilbuddet gælder fra lørdag den 2. maj til fredag den 8. maj.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.